«Львівські пляцки» в Хмельницькому

21/10/2014
Львівські пляцки в Хмельницькому відкривались протягом двох місяців. Найдовше часу зайняв пошук і очікування на приміщення в старій частині міста, а в Хмельницькому вона не така вже й велика... В уяві собі малюєш картинку, як все буде виглядати: лунає музика, відвідувачі насолоджуються щойноспеченим сирником, звареною кавою, з печі дістають гарячі штруделі — неймовірний аромат, а ти зранку приходиш, відкриваєш двері, а в приміщенні немає стелі, величезна купа дротів, труб, обдерті стіни. РЕМОНТ!!! День за днем: куди вивести розетку, світильник, де має бути перегородка, який колір стін і стелі, яка плитка... Ростислав Help!
Електрики, майстри по гіпсокартону, маляри, плиточники, сантехніки — завдяки праці цих людей ГОТОВО.
До відкриття залишається два чи три дні, як встигнемо. І тут в пляцках починається мурашник: монтуються меблі, фарбуються двері, вішаються світильники, на кухні розставляються продукти, в залі дівчата чаклують над затишком — декорують банки з вишнями мішковиною, купа доробок і коли все це встигнемо?
Очі бояться, а руки роблять! На поміч приїхали любі друзі зі Львова! Однією великою родиною відкрили надвечір двері для перших відвідувачів! ;)
Відтепер налагоджуємо роботу, ще звикаємо один до одного, стаємо з кожним днем кращими, відкриваємо для людей новеньке.
У Хмельницькому є частинка Львова. Є заклад з затишною атмосферою, привітним персоналом і звісно найсмачнішою випічкою! Приємно відчувати себе частинкою величезної команди, яка робить світ кращим.
Чекаємо на вас у Хмельницькому у «Львівських пляцках», Проскурівська, 45. Завжди раді!

керівник закладу Людмила Корчина